قوانین و شرایط بازاریابی

صحت اطلاعات در هنگام ثبت نام: لطفا اطلاعات وارد شده(نام، ایمیل، وبسایت، تلفن همراه و...) را بصورت صحیح وارد نمایید. در وارد نمودن اطلاعات بانکی دقت نمایید. نام صاحت حساب بانکی باید با نام ایجاد کننده اکانت یکسان باشد.
تایید حساب بازاریابی: حسابهای بازاریابی پس از ثبت نام نیاز به تایید مدیر دارند. حسابها در سریعترین زمان ممکن تایید و فعال میشوند.
تعداد بازاریابان فروشگاه محدود بوده و بر اساس امکانات و شرایط فروشگاه تعیین میشود.
میزان کمیسیون: کمیسیون/کارمزد/پورسانت بازاریابی فروشگاه ممکن است بصورت درصدی باشد یا بصورت مبلغی ثابت. همینطور ممکن است برای هر کالا و یا مجموعه ای از کالاها، یکسان و یا متفاوت باشد. میزان کمیسیون ممکن است بر اساس میزان عملکرد هر بازاریاب بصورت اختصاصی برای ایشان تعیین شود.
در صورت نیاز به کسب هرگونه اطلاعات در مورد این سیستم و خصوصا میزان کمیسیون آن لطفا با ایمیل info[@]parfums.ir و یا توسط تلفن معرفی شده تماس بگیرید.

تعهدات فروشگاه:
  • منظور نمودن کارمزد خریدهای انجام شده توسط مشتریان معرفی شده توسط همکاران در اکانت بازاریابی آنها: در صورتی که کاربران از طریق لینکهای همکاری فروشگاه داخل سایت یک همکار وارد فروشگاه شوند یک کوکی با اعتبار 4 ماهه(124 روزه) در مرورگر کاربر ثبت میشود و در صورت خرید هر محصولی از فروشگاه پرفیومز در طی زمان اعتبار این کوکی، کارمزد مربوطه به اکانت همکار منظور میشود. البته منظور کردن آن بصورت دستی بوده و میبایست بوسیله مدیریت فروشگاه تایید شود(از لحاظ صحیح بودن مراحل خرید، موجود بودن کالا، تایید پرداخت مبلغ کالا و...).
  • پرداخت به موقع کارمزد/کمیسیون بازاریابی همکاران در اسرع وقت: با توجه به ضمانت 7 روزه بازگشت کالا، زمان واریز کارمزدها حداقل 7 روز و حداکثر 10 روز خواهد بود(طبعا در صورت عدم مرجوعی). در حال حاضر مبلغ حداقلی برای پرداخت تعیین نشده و واریز با هر مبلغی در زمان مقرر به حساب همکار انجام میگیرد.
شرایط مندرج در این برگه ممکن است تغییر پیدا کرده، اضافه و یا حذف شود.  تغییرات مهم خصوصا در مورد تغییرات احتمالی کمیسیون، از طریق ایمیل به همکاران گرامی اطلاع داده خواهد شد و یا بصورت اطلاعیه در صفحه اصلی حسابهای بازاریابی نمایش داده خواهد شد.