قوانین و شرایط خرید

هدف اصلی ما ارائه بهترین محصولات در کنار بهترین خدمات و پشتیبانی و در نهایت جلب نظر و رضایت مشتریان گرامی میباشد. در جهت ارائه خدمات هر چه بهتر لطفا به شرایط ذیل توجه نمایید:

  • تصاویر درج شده برای هر کالا الزاما نمی تواند "دقیقا" مشابه کالای فرستاده شده برای مشتری باشد. گاهی اوقات فرم طراحی و اطلاعات درج شده روی جعبه یک کالا در سری های ساخت متفاوت، دچار تغییراتی می شود که سبب اختلافی اغلب جزیی در تصویر هر کالا با ظاهر کالای ارسالی میگردد.
  • "پرفیومز دات آی آر" متعهد میشود کالاهای سفارش داده شده توسط مشتری مطابق فاکتور ارائه شده در ایمیل را در سریعترین زمان ممکن تهیه، بسته بندی و به سیستم توزیع و حمل و نقل(پیک، پست و یا تیپاکس) تحویل دهد.
  • زمان ارائه کالا به سیستم توزیع معادل حداکثر 24 ساعت(به استثنای روزهای تعطیل و احتمالا پنجشنبه ها) از تثبیت سفارش(پرداخت/واریز صورتحساب توسط مشتری) میباشد. برای ارسال های شهری توسط پیک این زمان به مراتب کمتر میباشد.
  • زمان ارائه کالا به مشتری توسط واحدهای توزیعی(شرکت پست و تیپاکس) متفاوت بوده ولی در اکثر موارد از 72 ساعت فراتر نمیرود. بدیهیست این زمان از عهده و مسئولیت "پرفیومز دات آی آر" خارج است. [سایر موارد اطلاعات ارسال و تحویل کالا]
  • کالاهای ارسال شده حداکثر تا مدت 7 روز و با شرایط زیر امکان مرجوع شدن را دارند:
  • در صورت انصراف مشتری از خرید و اعلام مرجوعی به هر دلیلی، در صورتی که کالا/کالاهای مورد نظر همچنان به صورت استفاده نشده و کاملا پلمپ باشند کالای مذکور بدون هیچگونه قید و شرطی پس گرفته خواهد شد. پس از برگشت و تحویل کالای مرجوع شده و تایید شرایط پلمپ، مبلغ کالا حداکثر تا 48 ساعت و پس از کسر هزینه های ارسال  و مربوط به ارسال(حتی برای کالاهای با شرایط ارسال رایگان) به حساب مشتری واریز میگردد.
  • چنانچه کالای خریداری شده باز شده(خارج شدن کالا از فرم آکبند) ولی استفاده نشده باشد کالای مذکور مطابق شرایط عرف بازار محصولات آرایشی و بهداشتی به عنوان کالای دسته دوم "در حد" پس گرفته میشود؛ به اینصورت که پس از برگشت و تحویل کالای مرجوع شده و تایید شرایط "عدم استفاده" ، مبلغ کالا (معادل بین 80 الی 90 درصد کالای آکبند بسته به نوع محصول) حداکثر تا 48 ساعت و پس از کسر هزینه های ارسال  و مربوط به ارسال(حتی برای کالاهای با شرایط ارسال رایگان) به حساب مشتری واریز میگردد.
  • بدیهی است پس از گذشت 7 روز از خرید، امکان مرجوع شدن کالا برای مشتری وجود نخواهد داشت.
  • برای کالای استفاده شده امکان مرجوع شدن کالا در هیچ زمانی پس از خرید وجود نخواهد داشت.
  • "پرفیومز دات آی آر" میتواند در صورت لزوم بندهای قوانین را «برای سفارش های آتی مشتریان» تغییر دهد، اضافه کند و یا حذف نماید؛ بنابراین قبل از هر خرید لطفا شرایط را مجددا مطالعه فرمائید. طبعا سفارش های سابق مشتریان مشمول این تغییرات نمی شوند.
پاسخ سوالات خود در مورد خرید از فروشگاه را میتوانید از طریق صفحه پرسش های متداول مشاهده نمایید.
با تشکر از توجه شما